Эшлекле сишәмбе.

2019 елның 21 августы, чәршәмбе

Шәһәрдә һәм районда оператив хәлләр турында Егоров Иван Владимирович – Россия Эчке эшләр министрлыгының Менделеевск районы буенча бүлеге башлыгы, полиция подполковнигы хәбәр итте.

Менделеевск муниципаль районы Советы һәм Башкарма комитетының узган атнада узган эш йомгаклары һәм алдагы чорга булган чаралар турында ММР Советы аппараты җитәкчесе Искәндәров Роберт Ринат улы сөйләде.

Менделеевск муниципаль районындагы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының 2019 елның I яртыеллыгында социаль яклау бүлеге эшчәнлеге нәтиҗәләре турында Козырева Фаина Валентиновна - Менделеевск муниципаль районындагы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының Социаль яклау бүлеге башлыгы, сөйләде.

Росгосстрахта ирекле медицина иминиятләштерүе турында Саакян Надежда Павловна – Менделеевск шәһәрендә һәм Алабуга шәһәрендә «Татарстан Республикасында Росгосстрах» иминият компаниясе җитәкчесе, сөйләде.

«Прошагай Менделеевск» туристик уены турында Искандарова Джулия Анатольевна – ОАО «Татмедиа» филиалы директоры «Менделеевск» ИЦ.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: